Ми відкриваємо сезон відпочинку на воді 2024!
Вітрильні яхти та моторні катера готові приймати гостей. Поки що не виходячі з яхт-клубу ( навігація по акваторії річки закрита у зв’язку із воєнним станом).
Дякуємо ЗСУ за можливість!
![](https://navode.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/yacht-club.jpg)
Ми відкриваємо сезон відпочинку на воді 2024!
Вітрильні яхти та моторні катера готові приймати гостей. Поки що не виходячі з яхт-клубу ( навігація по акваторії річки закрита у зв’язку із воєнним станом).
Дякуємо ЗСУ за можливість!